Pagina in Romana This Page in English Cette page au Francais Universitatea din Craiova
Colaborari internationale
Doctor Honoris Causa
Noutati / Evenimente
Programe LLP
Alte Programe/Burse
Foreign Students
Lectorate straine
Lectorate romanesti in strainatate
Responsabili Relatii Internationale
Documente
Cursuri de vara
Mobilitati studenti/cursuri pregatitoare de limba
Mobilitati profesori
Galerie foto evenimente
Contact
Pagina Universitatii

 

RESPONSABILI RELATII INTERNATIONALE



Facultatea de Agricultura si Horticultura

Nume: conf. dr. ing. Marius Vladu
e-Mail: mariusvladu@yahoo.fr
adresa: str. Libertatii, nr. 15, Craiova

Facultatea de Automatica, Calculatoare si Electronica

Nume: s.l.dr.ing. Marius Marian
e-Mail: marius.marian@cs.ucv.ro
adresa: bd. Decebal, nr. 107; Cod postal: 200440, Craiova

Facultatea de Drept si Stiinte Administrative

Nume: conf.dr. Daniel Ghita
e-Mail: daniel.ghita74@yahoo.com
adresa: str. A.I.Cuza, nr. 13; Cod postal: 200585, Craiova

Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor

Nume: lector dr. Anca Tanasie
e-Mail: Anca Tanasie@central.ucv.ro
adresa: str. A.I. Cuza, nr. 13; Cod fiscal: 200585, Craiova

Facultatea de Educatie Fizica si Sport

Nume: prof. dr. Ligia Rusu
e-Mail: rusuligia@yahoo.com
adresa: str. Calea Brestei, Craiova

Facultatea de Inginerie Electrica

Nume: prof. dr. Lucian Mandache
e-Mail: lmandache@elth.ucv.ro
adresa: bd. Decebal, nr. 107; Cod postal: 200440, Craiova

Facultatea de Litere

Nume: conf.dr. Gabriel Cosoveanu
e-Mail: gcosoveanu@yahoo.com
adresa: str. A.I. Cuza, nr. 13; Cod fiscal: 200585, Craiova

Facultatea de Mecanica

Nume: conf.dr.ing. Nicolae Craciunoiu
e-Mail: ncraciunoiu@yahoo.com
adresa: str. Calea Bucuresti, nr. 165

Facultatea de Stiinte Exacte

Prodecan
Nume: conf.univ.dr. Gabriela Eugenia Iacobescu
e-Mail: gabrielaiacobescu@yahoo.com
adresa: str. A.I.Cuza, nr. 13 Craiova

Facultatea de Stiinte Sociale

Nume: lector dr. Catalin Stanciulescu
e-Mail: cfstanciulescu@yahoo.com
adresa: str. A.I.Cuza, nr. 13 Craiova

Facultatea de Teologie, Istorie si Stiinte ale Educatiei

Nume: prof. dr. Mihai-Valentin Vladimirescu
e-Mail: vladimirescu_mihai@yahoo.com;
adresa: str. A.I. Cuza, nr. 13; Cod postal: 200585, Craiova


 

Copyright © Universitatea din Craiova. | Ultima actualizare: 23-04-2018 Cautare | Contact | Harta Site | Design

Facultatile Universitatii din Craiova: